Kontakt Sommerbris

Har du spørsmål eller ønsker å snakke med en av våre ansatte?

Ansatte

Kalle Fostervoll
Daglig leder
928 12 809
kalle@sommerbris.com

Heine Strømme
Festivalsjef, booking & marked
952 30 941
heine@sommerbris.com

Kim Strømme
Salg & gruppebooking
402 39 769
kim@sommerbris.com

Nicolai Solheim
Arena, produksjon & frivillig
980 52 356
nicolai@sommerbris.com

Kundeservice

Kontakt oss på chat eller e-post.

E-post: kundeservice@sommerbris.com

Messenger: m.me/sommerbris

Frivillig?

Alle forespørsler sendes til e-posten nedenfor.

E-post: frivillig@sommerbris.com

Russ eller dugnadslag?

Alle forespørsler sendes til e-posten nedenfor.

E-post: dugnad@sommerbris.com

Presse?

Alle forespørsler sendes til e-posten nedenfor.

E-post: presse@sommerbris.com

Andre henvendelser?

Andre henvendelser sendes til e-posten nedenfor.

E-post: post@sommerbris.com

Thon Hotell Parken Hansa Borg Bryggerier Fiskesalg