Kontakt Sommerbris

Om Sommerbris

Kundeservice

Kontakt oss på chat eller e-post.

E-post: kundeservice@sommerbris.com

Messenger: m.me/sommerbris

Andre henvendelser?

Andre henvendelser sendes til e-posten nedenfor.

E-post: post@sommerbris.com

Frivillig?

Alle forespørsler sendes til e-posten nedenfor.

E-post: frivillig@sommerbris.com

Russ eller dugnadslag?

Alle forespørsler sendes til e-posten nedenfor.

E-post: dugnad@sommerbris.com

Vet du hvem du ønsker å kontakte?

Kalle Fostervoll
Daglig leder
928 12 809
kalle@sommerbris.com

Heine Strømme
Festivalsjef, booking & marked
952 30 941
heine@sommerbris.com

Kim Strømme
Salg & gruppebooking
402 39 769
kim@sommerbris.com

Nicolai Solheim
Arena, produksjon & HR
980 52 356
nicolai@sommerbris.com

Presse?

Alle forespørsler sendes til e-posten nedenfor.

E-post: presse@sommerbris.com

Tilbakemelding, HMS eller andre avvik

Har du tilbakemeldinger knyttet til arbeidet vi gjør? Fyll ut avviksskjema her.

Du kan sende skjemaet anonymt om du ønsker det. Vi ber om at publikum ikke misbruker denne funksjonen.

Hva skjer når du sendt inn et avviksskjema?

Daglig leder og HMS-ansvarlig vil få melding om avviket, og vil følge opp systematisk. Hensikten med systemet er å sikre at problemer oppdages og tas hånd om i tide.